Image is not available

ویدیوهای آموزشی

مجموعه ویدیوهای آموزشی با موضوع سلامت

Image is not available

آینده پژوهی بیمه سلامت

دپارتمان آینده پژوهی بیمه سلامت

Image is not available

نوبت دهی اینترنتی

اخذ نوبت از پزشکان کرمان از طریق اینترنت و تلفن همراه

Arrow
Arrow
Slider

شرکت مدیر کل و کارکنان بیمه سلامت در یادواره شهدای کارمند استان کرمان همزمان با سالروز شهادت امام محمدباقر(ع) یادواره ۱۵۰ شهید کارمند استان کرمان برگزار شد.

بازدیدها: 230

در .

0.00 (0 نظر)

محمد جعفری مدیر کل بیمه سلامت استان کرمان به همراه جمعی از کارکنان این اداره کل در نخستین یادواره 150 شهید کارمند استان کرمان شرکت نمودند.

این یادواره صبح امروز با حضور سردار غلامعلی ابوحمزه فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان، حمید ذکاءاسدی معاون سیاسی امنیتی استانداری کرمان، محمدعلی توحیدی فرماندار کرمان، جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی استان و خانواده های معظم شهدا در تالار برق کرمان برگزار شد.
رئیس سازمان بسیج کارمندان استان کرمان در این مراسم اظهارداشت: مستندات و خاطرات 150 شهید کارمند استان کرمان در قالب یک کتاب چاپ و منتشر می شود.
سرهنگ پاسدار جواد جلالی با اشاره به اینکه در هفته دولت و به جهت بزرگداشت شهیدان رجایی و باهنر سه یادواره شهدای کارمند در سه شهرستان استان کرمان برگزار می شود تصریح کرد: این یادواره ها با هدف اشاعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در بین مدیران و کارمندان و همچنین تجلیل و تکریم خانواده معظم شهدا برگزار می شود.

نظرات خود در خصوص این مطلب را درج نمایید:

امتیاز مطلب

نظر شهروندان

درج نظر جدید