Welcome to اداره کل بیمه سلامت استان کرمان   Click to listen highlighted text! Welcome to اداره کل بیمه سلامت استان کرمان Powered By GSpeech
Image is not available

ویدیوهای آموزشی

مجموعه ویدیوهای آموزشی با موضوع سلامت

Image is not available

آینده پژوهی بیمه سلامت

دپارتمان آینده پژوهی بیمه سلامت

Image is not available

نوبت دهی اینترنتی

اخذ نوبت از پزشکان کرمان از طریق اینترنت و تلفن همراه

Arrow
Arrow
Slider

در تلاشیم نظام ارجاع الکترونیک با حفظ کیفیت خدمات با سرعت و دقت در کشور اجرا شود

بازدیدها: 135

در .

0.00 (0 نظر)

رئیس هیات مدیره و مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران در سفر خود به استان گلستان گفت: در تلاشیم نظام ارجاع الکترونیک با حفظ کیفیت خدمات با سرعت و دقت در سطح کشور اجرا شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بیمه سلامت ایران؛ طاهر موهبتی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران در این خصوص افزود: با اجرای طرح ارجاع الکترونیک در کشور، در آینده نزدیک شاهد بهبود مدیریت هزینه ها و مصارف در سازمان بیمه سلامت خواهیم بود.
موهبتی با تاکید بر تغییر رفتار مردم و همراهی آنان در پیاده سازی نظام ارجاع خاطر نشان کرد: نظام ارجاع از دیگر بخش های مهم این طرح است که رسانه ها در زمینه ایجاد این تغییر و همراهی مردم نقش بسزایی برعهده خواهند داشت.
وی همچنین کادر درمانی و پزشکی و کلینیک های ویژه و بیمارستان های تخصصی و فوق تخصصی را از دیگر زیر ساخت های تاثیر گذار در اجرای موفق نظام ارجاع الکترونیک معرفی کرد.
موهبتی با بیان اینکه برای رفع نقاط ضعف طرح تلاش می شود افزود: امیدواریم  نظام ارجاع الکترونیک با سرعت و دقت در کل کشور پیاده سازی شود‌.
رئیس هیات مدیره و مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران اضافه کرد که هم اینک طرح نظام ارجاع الکترونیک در سه شهر آق قلا، علی آباد کتول و بندر ترکمن در حال اجرا بوده و تا پایان سال جاری با اولویت شهر های زیر بیست هزار نفر و در ادامه در همه شهرهای استان این طرح اجرا خواهد شد.
به گفته وی؛ بر اساس این سیستم مردم ما کمترین هزینه را همراه با بهترین کیفیت خدمات درمانی از پزشکان عمومی، متخصص و فوق تخصص دریافت خواهند کرد.

نظرات خود در خصوص این مطلب را درج نمایید:

امتیاز مطلب

نظر شهروندان

درج نظر جدید
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech