Image is not available

ویدیوهای آموزشی

مجموعه ویدیوهای آموزشی با موضوع سلامت

Image is not available

آینده پژوهی بیمه سلامت

دپارتمان آینده پژوهی بیمه سلامت

Image is not available

نوبت دهی اینترنتی

اخذ نوبت از پزشکان کرمان از طریق اینترنت و تلفن همراه

Arrow
Arrow
Slider

وفاق مسوولین برای اجرای طرح پزشک خانواده شهری

بازدیدها: 1538

در .

0.00 (0 نظر)

 بینش، مهارت و توانمندی، انگیزه، منابع و وجود برنامه مدون مقدمات موردنیاز برای استقرار برنامه پزشک خانواده شهری در جهت اصلاح نظام سلامت است که الحمدالله در بدنه اجرایی سازمان بیمه خدمات درمانی و دانشگاههای علوم پزشکی وجود دارد.

محمد جعفری که در اجلاس مدیران و مسوولین گسترش بهداشت شبکه های بهداشت هفت شهرستان جنوبی وابسته به دانشگاه علوم پزشکی جیرفت شرکت کرده بود ضمن ابراز بیانات فوق بر وفاق مسوولین تاثیرگذار در عرصه سلامت برای اجرای طرح پزشک خانواده شهری تاکید نمودند.
در این گردهمایی که در محل دانشگاه علوم پزشکی جیرفت مشکل گرفته بود ریاست محترم دانشگاه (جناب آقای دکتر افضلی) عزم و اراده مجموعه کادر دانشگاه را برای استقرار طرح تبیین و گوشه ای از مزایای اجرای نظام نوین ارجاع و پزشک خانواده را تشریح کردند.
معاون بهداشتی دانشگاه (جناب آقای دکتر محمدی) نیز آمادگی تیم ایشان برای ارتقای طرح پزشک خانواده روستایی و اجرای طرح پزشک خانواده شهری اعلام نمودند.
در ادامه جلسه پس از استماع نظرات روسای محترم شبکه های بهداشت شهرستانها و مسوولین گسترش ضمن تنظیم تفاهم نامه ای مقرر شد قریب به ده میلیارد ریال مساعده مالی از سوی اداره کل بیمه خدمات درمانی به مراکز بهداشت روستایی در جهت نگاه به جذب پزشک و مامای موردنیاز برای تکمیل کادر نیروی انسانی در روستاها تخصیص یابد.


نظرات خود در خصوص این مطلب را درج نمایید:

امتیاز مطلب

نظر شهروندان

درج نظر جدید